Je možné získat půjčku zcela zdarma? Ano, je

Velikost textu: A A A

Je možné získat půjčku zcela zdarma? Ano, je

Ilustrační foto
  • autor: Redakce

Vybíráte půjčku a to hlavní, na co hledíte, je celková výhodnost? Pokud ano, není nutné sledovat nutně jenom to, jak klesají úrokové sazby, nebo RPSN u jednotlivých poskytovatelů. Pokud se na úvěrový trh podíváme komplexně, musíme uvést, že velkým hitem jsou i půjčky zdarma. Ty jsou aktuálně nejlepší možnou volbou, jelikož vrátíte přesně tolik, kolik si půjčíte. Podívejte se společně s námi na hlavní tipy, které vás zaručeně nezklamou.

Než se k nim dostaneme, je třeba se podívat také na to, jaký konkrétní segment vlastně tuto možnost úvěrových produktů aktivně nabízí. Jsou to mikropůjčky, které už však dávno nemusí být spojené jenom s velmi malou dostupnou částkou. Pokud se podíváme i na základní podmínky získání půjčky zdarma, potom sem patří:

  • Musí jít o první půjčku u daného poskytovatele

  • Úvěr je třeba vrátit včas

  • Je třeba využít částek a splatností, které se k bezplatné půjčce vážou

Zaplo půjčka

První poskytovatel, na kterého se zaměříme, není na úvěrovém trhu rozhodně žádným nováčkem. Právě naopak. Zaplo půjčka je i díky své výrazné reklamní kampani poměrně známá. Pokud se podíváme na to, co může nabídnout, je to částka až do výše 8 000 Kč, která bude zcela zdarma. Splatnost, která je k dispozici, je v rámci daného úvěru až 30 kalendářních dní. Pokud se podíváme na další hlavní pozitiva, nezapomínejme také na to, že s půjčkou nejsou skryty jakékoliv skryté poplatky, stejně jako potěší i vysoké procento schválených žádostí. Velkým lákadlem je také rychlost vyřízení, a to i proto, že vše je realizováno přes internet. Není tedy důvod obávat se jakéhokoliv zbytečného papírování, stejně jako složitého dokládání různorodých informací, které jsou spojeny třeba s bonitou každého žadatele.

Kamali půjčka

Slyšeli jste v minulosti o poskytovateli, který měl název Japonská půjčka? Pokud ano, a zaujala vás svými parametry i možností získat peníze zcela zdarma, musíme vám říci, že tento poskytovatel se jenom přejmenoval. Aktuálně působí pod názvem Kamali půjčka a ponechal si vše, co souviselo s jeho velkými výhodami. I proto je naším doporučením číslo dvě. Pokud si nejprve zmapujeme několik zajímavých pozitiv, rozhodně musíme uvést právě tyto:

  • Jde o vítěze testů nezávislých půjček

  • Klasická úroková sazba je nejvýhodnější na trhu

  • Jistotou je rychlé a snadné vyřízení

Jelikož se zaměřujeme na možnost získat finanční prostředky zdarma, tedy bez úroku a jakýchkoliv dalších plateb, nesmíme zapomenout ani na tuto informaci. U tohoto poskytovatele máte možnost získat bezplatně až celých 10 000 korun českých. A na jak dlouho? Pokud je vaším cílem půjčka zdarma, je nutné dodržet stanovený termín v délce přesně 14 dní.

Fenix půjčka

Třetím naším tipem na půjčku zdarma je možnost, která zaujme hlavně toho, kdo nepotřebuje nijak velké částky a stačí mu jenom pár tisíců korun. A přesně to jsou sumy, které Fenix půjčka dokáže svým klientům nabídnout. I zde zcela pochopitelně budeme konkrétnější a tak musíme jasně zmínit, že tou maximální sumou, která je k dispozici, je částka 4 500 Kč. A na jak dlouho ji lze s nulovým úrokem získat? Je to doba až jednoho měsíce. To je pro mnohé žadatele celkem velkým lákadlem, ke kterému musíme přidat i několik dalších poměrně výrazných pozitiv. A to třeba takových, že peníze mohou být vyplaceny ještě v den žádosti, stejně jako takových, že potěší i vysoké procento schválení, nebo jednoduché a také transparentní podmínky spojené se samotným poskytnutím peněz. I zde, stejně jako u předchozích poskytovatelů logicky nechybí ani jistoty spojené s tím, že si o peníze nejenom online požádáte, ale vše bude tímto způsobem také vyřizováno. Ideální pro toho, kdo hledí především na celkovou jednoduchost.


 

Reklamní článek

UPOZORNĚNÍ

Provozovatel webu a web PUJCKOTIP.cz není poskytovatelem půjček. Články a informace zveřejněné na stránkách pujckotip.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel pujckotip.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -pujckotip.cz.

zdroj:
Fotografie (autor/zdroj): Pavel Hanzal

Štítky: peníze, pr, půjčka, půjčka zdarma

O tomto článku se zatím nediskutuje.

Můžete si také přečíst

Ostatní
Nejzajímavější banky světa 3/3

BNP Paribas Známou bankou světa je i BNP Paribas, která svými aktivy patří mezi deset největších…

Ostatní
Nejzajímavější banky světa 2/3

Agricultural Bank of China I přesto, že do velikosti aktiv není největší bankou světa Agricultural Bank…

Ostatní
Nejzajímavější banky světa 1/3

ICBC Těm, kteří se ve světě bank nepohybují, asi zkratka nic neřekne. Každopádně jde o největší…

Půjčky před výplatou
Vybíráme půjčku před výplatou 3/3

Jaké mé nedostatky půjčka před výplatou Velkou nevýhodu půjček před výplatou je právě úročení a poplatky,…

Půjčky před výplatou
Vybíráme půjčku před výplatou 2/3

Komu je určena půjčka před výplatou Komukoli, kdo si o půjčku před výplatou zažádá. Samozřejmě…

Půjčky před výplatou
Vybíráme půjčku před výplatou 1/3

Co je půjčka před výplatou Může se to občas stát komukoli, že krátce před výplatou mu v peněžence chybí…

Ostatní
Vybíráme úvěr ze stavebního spoření 3/3

Kdy použít úvěr ze stavebního spoření Vzhledem k tomu, že jde o stavební spoření, váže se čerpání…

Ostatní
Vybíráme úvěr ze stavebního spoření 2/3

Jaké jsou mínusy úvěru ze stavebního spoření Mezi stinné stránky úvěru ze stavebního spoření je právě…

Ostatní
Vybíráme úvěr ze stavebního spoření 1/3

Co je úvěr ze stavebního spoření Aktuálně je na trhu velké množství různých úvěrů. Pro laika je složité…

 
Vítejte Nebankovní půjčky Bankovní půjčky Svět financí Dluhy a exekuce Finanční vzdělání Ostatní Srovnání půjček
RSS | Reklama | Podmínky | Kontakt NAHORU ↑

ZOBRAZIT MOBILNÍ VERZI ZOBRAZIT KLASCKY

X

Nejoblíbenější půjčka našich čtenářů - ZAPLO půjčka

Pujckotip.cz doporučuje ZAPLO půjčku!

Hodnocení:
(5/5)
Žádost o půjčku