COOL CREDIT přichází s půjčkami šitými na míru OSVČ

Velikost textu: A A A

COOL CREDIT přichází s půjčkami šitými na míru OSVČ

Ilustrační foto
  • autor: Redakce

Rozjíždíte novou živnost? Dílnu, obchůdek, železářství, prostě cokoliv, kde je zapotřebí ze začátku investovat spoustu času, energie a zejména peněz? Jen opravdu málokdo má do začátku našetřeno takové množství finančních prostředků, aby nemusel zvažovat alespoň nějakou menší půjčku. Je to také svého druhu risk, protože nikdy nevíte, jestli se na trhu uchytíte – a každou zdánlivou maličkost je tak třeba opravdu řádně promyslet.

Zaplatit materiál a provozovnu stojí poměrně dost

Všechno, co potřebuje živnostník do svých začátků, znamená relativně velkou investici. Kdo někdy začínal podnikat, ví to opravdu velmi dobře. Pořízení notebooku, softwarových programů, nástrojů pro práci v dílně, ale také prvotní vklad do materiálů nebo do zboží pro nově otevřený maloobchod. Provozovna se musí vymalovat a vybavit základním nábytkem, důležité je také připojení k internetu nebo pevná linka pro domlouvání zakázek. Ne každý zájemce se však u českých bank dočká pochopení. Bonita začínajícího podnikatele není právě vysoká, banky chtějí pochopitelně určité záruky, které vlastně ani nemohou dostat.

Pokud bude žádost vyslyšena, připravte se na další kolotoč vyřizování. Razítko stíhá razítko a mnohdy čekáte i několik dnů až týdnů, než bude vše konečně hotovo. Někdy je to až nekonečné martyrium, z výše úroků se navíc dech rozhodně nezatají. Bude totiž relativně vysoko, protože banky hodnotí bonitu klientů a podle toho úrokovou míru také počítají. Nebylo by lepší se poptat raději v nebankovním sektoru?

Nebankovně rovná se velmi rychle

Začínající podnikatel potřebuje peníze co nejdříve. To je známá pravda, jíž ale bankovní domy často ne zcela reflektují. Nebankovní společnosti, jako je třeba COOL CREDIT, ale vynikají minimem papírování – a tedy také skvělou časovou úsporou. Současně nemusíte dokládat, kvůli čemu si půjčujete peníze. Banky někdy ukončí jednání přesně ve chvíli, kdy začnete hovořit o podnikání. V nebankovním sektoru takové jednání nehrozí. Nebankovní půjčky jsou bezúčelové, nepotřebujete ručitele a ani hmotnou zástavu.

Pro člověka, který se rozhodl opustit zaměstnanecké jistoty a vrhnout se do víru podnikání – což je plán odvážný a rizikový, ale ve výsledku může přinést skvělé výsledky – je důležitá zejména rychlost. Stát podnikatele již tak zaměstnává mnoha zbytečnými záležitostmi. Proč by si měl novopečený OSVČ přidělávat starosti, když chce půjčit nějaké peníze pro svůj velký start?

COOL CREDIT nabídne až patnáct tisíc korun na kratší časové období (zpravidla třicetidenní splatnost). Jednoduše, bez rizika, kontrol ze strany úřadů, potřeby ručitele nebo nekonečného papírování. Několik tisícovek do začátku, které můžete mít po ruce opravdu ihned. Převod peněz je instantní, dojde k němu zpravidla v řádu minut od schválení požadavku. V drtivé většině případů můžete disponovat finančními prostředky ještě v den, kdy došlo k potvrzení celé žádosti.

Co bude živnostník potřebovat?

Začínající OSVČ potěší COOL CREDIT svou vstřícností. Má totiž opravdu minimum podmínek, nároky na klienty nejsou nikterak nesplnitelné – spíše naopak. Občanský průkaz, plnoletost, doložení trvalého příjmu, mobilní telefon a účet v libovolné české bance. Současně nesmí mít žadatel zápis v registru dlužníků nebo být zrovna hlavním aktérem v exekučním řízení. Mnoho novopečených podnikatelů jistě zaujme i fakt, že nebudou nikde a na nic čekat. Veškeré náležitosti půjčky pro OSVČ u COOL CREDIT se totiž vyřeší velmi snadno po internetu. Bez nekonečných front, papírování a shánění razítek. Prostě jednoduše a transparentně.


 

Reklamní článek

UPOZORNĚNÍ

Provozovatel webu a web PUJCKOTIP.cz není poskytovatelem půjček. Články a informace zveřejněné na stránkách pujckotip.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel pujckotip.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -pujckotip.cz.

zdroj:
Fotografie (autor/zdroj): Pavel Hanzal

Štítky: podnikatel, pr, půjčka, půjčky

O tomto článku se zatím nediskutuje.

Můžete si také přečíst

Ostatní
Jak ušetřit při nakupování vánočních dárků

Mnozí z nás ještě dohánějí resty a užívají si dovolené v destinacích, kde léto ještě neskončilo,…

Ostatní
Nejzajímavější banky světa 3/3

BNP Paribas Známou bankou světa je i BNP Paribas, která svými aktivy patří mezi deset největších…

Ostatní
Nejzajímavější banky světa 2/3

Agricultural Bank of China I přesto, že do velikosti aktiv není největší bankou světa Agricultural Bank…

Ostatní
Nejzajímavější banky světa 1/3

ICBC Těm, kteří se ve světě bank nepohybují, asi zkratka nic neřekne. Každopádně jde o největší…

Půjčky před výplatou
Vybíráme půjčku před výplatou 3/3

Jaké mé nedostatky půjčka před výplatou Velkou nevýhodu půjček před výplatou je právě úročení a poplatky,…

Půjčky před výplatou
Vybíráme půjčku před výplatou 2/3

Komu je určena půjčka před výplatou Komukoli, kdo si o půjčku před výplatou zažádá. Samozřejmě…

Půjčky před výplatou
Vybíráme půjčku před výplatou 1/3

Co je půjčka před výplatou Může se to občas stát komukoli, že krátce před výplatou mu v peněžence chybí…

Ostatní
Vybíráme úvěr ze stavebního spoření 3/3

Kdy použít úvěr ze stavebního spoření Vzhledem k tomu, že jde o stavební spoření, váže se čerpání…

Ostatní
Vybíráme úvěr ze stavebního spoření 2/3

Jaké jsou mínusy úvěru ze stavebního spoření Mezi stinné stránky úvěru ze stavebního spoření je právě…

 
Vítejte Nebankovní půjčky Bankovní půjčky Svět financí Dluhy a exekuce Finanční vzdělání Ostatní Srovnání půjček
RSS | Reklama | Podmínky | Kontakt NAHORU ↑

ZOBRAZIT MOBILNÍ VERZI ZOBRAZIT KLASCKY

X

Nejoblíbenější půjčka našich čtenářů - ZAPLO půjčka

Pujckotip.cz doporučuje ZAPLO půjčku!

Hodnocení:
(5/5)
Žádost o půjčku